Pozdravljeni, sedmošolci!

Najprej bi vam rada rekla, da se mi zdi zelo škoda, da niste vsi rešili nalog, za katere sem vam v petek poslala povezave na vaše elektronske naslove. Če bi jih rešili vsi, bi tudi jaz dobila bolj natančne informacije o vašem znanju. Naloge so pripravljene tako, da takoj po oddaji nalog lahko vidite svoj rezultat ter svoje pravilne in napačne odgovore. Na začetku vpišite svoj elektronski naslov, da vidim, kdo mi je poslal. Še vedno vas prijazno vabim k reševanju. Nikoli ni prepozno!

Danes bomo nadaljevali z obravnavo štirikotnikov. Prehajamo na novo poglavje o obsegih in ploščinah likov. Vaša naloga je:

  • Odprite delovne zvezke na strani 115 ter prepišite vse v zvezke. Ne pozabite na naslov: OBSEG IN PLOŠČINA LIKA.
  • Preberite in preglejte oba rešena primera pod naslovom “Pomagaj si” na stranneh 116 in 117.
  • Rešite naloge 1 na strani 117 ter 2, 3 in 4 na strani 118.

Želim vam lep dan in uspešno delo!

Martina

(Skupno 13 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost