Dragi učenci, učenke osmega razreda ter njihovi starši!

Za naslednje šolsko leto si mora vsak učenec od šestega do osmega razreda izbrati izbirne predmete, ki jih želi obiskovati v naslednjem šolskem letu. Pripravili smo vam ponudbo izbirnih predmetov, ki jih lahko izberete. Za vsak ponujeni predmet so učiteljice pripravile predstavitev.

Vaša naloga drage učenke in učenci je, da skupaj s starši pregledate predstavitve in izberete najmanj dve uri izbirnih predmetov na teden, lahko pa tudi tri, če s tem soglašajo vaši starši. Predmete si boste izbrali preko Lopolisa. Po el. pošti boste dobili obvestilo o uporabniškem imenu in  geslu s katerim se boste lahko prijavili in opravili izbor predmetov. V primeru, da nimaš svojega el. naslova bodo podatke za prijavo dobili tudi vaši starši preko SMS sporočila.  Prosimo vas, da izbor predmetov opravite najkasneje do petka, 22. 5. 2020.

Predstavitve in navodila za prijavo najdete v prilogi.

Izbirni predmeti – predstavitev 9r-20-21

Navodila za izbor izbirnih predmetov preko spleta

(Skupno 16 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost