Dragi devetošolci!

Čeprav se je šolsko leto šele dobro začelo, je čas, da začnete razmišljati tudi o nadaljevanju šolanja po osnovni šoli.  Prilagam ROKOVNIK, po katerem bo v letošnjem šolskem letu potekal vpis v srednješolske programe. Predlagam, da ga pregledate. Za eventualne nejasnosti mi pišite na e-naslov ali me pokličite. Upam pa, da bomo  lahko že kmalu  vse dileme in vprašanja o vaši nadaljnji poklicni poti  reševali v šoli, “v živo”.

Rokovnik_Vpis_2021_poenostavljen

V času, ko še poteka šola na daljavo, pa predlagam, da si vzamete čas in pobrskate po informacijah na spletni strani  mojaizbira.si, kjer boste našli zelo veliko uporabnih informacij o poklicih, srednjih šolah in še o marrsičem drugem. Predlagam, da si pogledate tudi videopredstavitve poklicev, ki vas zanimajo.

Želim vam veliko dobrega počutja in uspešno delo na daljavo. Upam, da bo obdobje dela od doma čimkrajše in da se kmalu spet vidimo v šoli. Ostanite zdravi, dobrovoljni in optimistični. Lep pozdrav.

Šolska svetovalka: Alenka Ž. Pešak