DRAGI MOJI OTROCI/ UČENCI:

NOV DAN Z NOVIMI ŠOLSKIMI NALOGAMI. VESELO NA DELO.

SLOVENSKI JEZIK (SLJ): V PRILOGI IMAŠ VAJO. POJDI V NARAVO IN POIŠČI EN VELIK ALI DVA MANJŠA JESENSKA LISTA. ODPRI MUCA ZVEZEK, TAKOJ NASLEDNJA PRAZNA STRAN, NARIŠI SIMBOLE, OBRIŠI LIST IN VANJ NARIŠI VODORAVNE ČRTE.

http://osnovnasoladobrna.splet.arnes.si/files/2020/11/JESENSKI-LIST-1-scaled.jpg

MATEMATIKA (MAT): VČERAJ SMO SE NAUČILI ZAPIS ŠTEVILA 3, DANES PA ŠE TO POVADI V DZ NA STRANI 30. PROSI STARŠE, DA TI PREBEREJO NAVODILA.

ŠPORT (ŠPO): V PREJŠNIH URAH SI VADIL VAJE Z ŽOGO. DANES PA BOŠ IMEL IGRE Z ŽOGO.  LAHKO SE IGRAŠ KOŠARKO, NOGOMET, »PETELINČKA«. ČE NIMAŠ NIKOGAR ZA IGRO IZVEDI RAZLIČNE VAJE Z ŽOGO (NPR. METANJE ŽOGE V STENO, BRACANJE ŽOGE V STENO, POSTAVI SI POLIGON KOT V PREJŠNJIH POSNETKIH). OBVEZNO PROSI STARŠE ZA DOVOLJENJE, DA NE BOŠ NAREDIL KAKŠNE ŠKODE PRI VAŠI HIŠI..

GLASBENA UMETNOST (GUM): PRI GLASBENI UMETNOSTI SI BOŠ NAREDIL SVOJE GLASBILO. NAVODILA IMAŠ V PRILOGI.

ROPOTULJA

PRIJETNO DELO IN USTVARJANJE.

VAŠE UČITELJICE

 

(Skupno 42 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost