Pozdravljeni, devetošolci in starši!

V ČETRTEK, 26.11.2020, bomo imeli ob 17.00 uri RODITELJSKI SESTANEK, na katerega ste poleg staršev vabljeni tudi učenci 9. razreda. Osrednja tema srečanja bo OKROGLA MIZA z naslovom “Izbira poklica – izziv za prihodnost”, ki jo bo vodila  mag. Tatjana Štinek, samostojna svetovalka OOZ Celje, sodelovali pa bodo tudi drugi gostje (podrobnosti si oglejte tukaj).

Srečanje bo potekalo preko aplikacije ZOOM.  Povezavo vam bo po ustaljeni poti posredovala razredničarka, gospa Sonja Špegel.

Po zaključku okrogle mize se bomo pogovorili še o drugih aktualnostih, tudi o ekskurziji v Posočje.

Posredujem vam še obvestili o programih na Ekonomski šoli Celje in na Šolskem centru Rogaška Slatina. Predlagam, da ju odprete in pregledate, saj je zelo pomembno, da si  času pred vpisom v srednje šole  pridobite čimveč informacij, ki bodo pripomogle, da se boste lažje in ustrezneje odločili za nadaljevanje šolanja.

Upam, da se boste srečanja udeležili v čimvečjem številu in da se v četrtek vidimo. Do takrat pa lep pozdrav in ostanite zdravi!

Šolska svetovalka: mag. Alenka Ž. Pešak, prof. ped.