DRAGI MOJI OTROCI/ UČENCI              December Parent Coucil Topics | School Council | Parent Engagement

TA TEDEN PA JE BIL RES NEKAJ POSEBNEGA. STOPILI SMO V PRAZNIČNI DECEMBER IN SE NAUŽILI PRVEGA SNEGA.

NASLEDNJI TEDEN PA ZOPET TAKO NAPREJ IN UPAM, DA NE BO SAMO DEŽEVALO, DA BO MIKLAVŽ PRINESEL ŠE KAJ SNEGA.

SLOVENSKI JEZIK (SLJ):   POZNAŠ ZGODBICO O MUCI, KI JE POBRALA VSE COPATE, KER JIH OTROCI NISO POSPRAVLJALI? POSLUŠAJ ZGODBICO O MUCI COPATARICI.

PO POSLUŠANI ZGODBICO POSPRAVI VSE COPATE IN ČEVLJE OZIROMA POMAGAJ POSPRAVITI STANOVANJE. SAJ VESTE, KDO PRIHAJA?

SPOZNAVANJE OKOLJE (SPO): DRUŽINSKO DREVO.

DRUŽINSKO DREVO

ŠPORT (ŠPO): GIBANJE NA PROSTEM IN IGRE NA SNEGU (ČE ŠE IMATE KAJ SNEGA).

DODATNO DELO (RaP, KRTEK VRTEK): KER JE DANES 4. DECEMBER JE ČAS DA SEJETE ŽITO. VZKLILO BO RAVNO ZA BOŽIČ. POSKUSI. Otročarije - blog: Setev božičnega žita - pšenice na god sv. Lucije 13.  decembra

ŽELIMO VAM LEP ČAROBEN, MIKLAVŽEV VIKEND.     SVETI MIKLAVŽ | Občina Vransko | MojaObčina.si