DRAGI MOJI OTROCI/ UČENCI  Veseli december 2018 – Osnovna šola Gustava Šiliha Laporje

ALI JE BILA NEDELJA ČUDOVIT DAN? KAKO STE BILI VESELI VČERAJ  ZJUTRAJ? KAJ VAS JE ČAKALO? UPAM, DA NISTE DOBILI KAKŠNE PALICE. ČE PA STE JO, NIČ HUDEGA. VERJETNO JE BILO NA NJEJ NEKAJ BONBONOV. KAJ PA PARKELJNI? LETOS JIH NI BILO, KER SMO BILI VSI ZELO PRIDNI. IN PRIDNI BOMO TUDI NAPREJ, KER NAS SPODAJ ČAKA NEKAJ NALOG.

ŠPORT (ŠPO): TA TEDEN BOMO VSAKO JUTRO TELOVADILI. SPODAJ IMAŠ POVEZAVO. USPEŠNO TELODADI IN SKRBI ZA SVOJE ZDRAVJE.

https://www.youtube.com/watch?v=7VAEIkGmXno

SLOVENSKI JEZIK (SLJ): DANES BOMO OBRAVNAVALI GLAS S.

GLAS S

MATEMATIKA (MAT): ZOPET BOMO PONOVILI ŠTEVILA DO 5. ODPRI DELOVNI ZVEZEK IN REŠI NALOGE NA STRANI 40 IN 41. DOBRO PREŠTEJ STVARI V DELOVNEM ZVEZKU IN LEPO ZAPIŠI ŠTEVILKE.

SPOZNAVANJE OKOLJE (SPO): POGLEJ PO SVOJI SOBI IN NAŠTEJ PREDMETE, KI JIH VIDIŠ. PREMISLI, ČE BI LAHKO TE STVARI ZLOŽIL V SKUPINE. DOBRO PREMISLI IN POVEJ MAMICI ALI ATIJU, KAKO BI JIH RAZVRSTIL (NA PRIMER STOLE SKUPAJ, MIZE SKUPAJ, OMARE SKUPAJ ALI LESENE STVARI SKUPAJ, PLASTIČNE SKUPAJ…..). NATO SI POIŠČI OZ. PRIPRAVI RAZLIČNE REKLAME, TE BOŠ POTREBOVAL NASLEDNJI DAN.

LEP IN USPEŠEN ZAČETEK TEDNA TI ŽELIMO.

VAŠE UČITELJICE

(Skupno 31 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost