DRAGI MOJI OTROCI/ UČENCI  Christmas concert clipart 5 » Clipart Station

DOBRO JUTRO! PA SMO ŽE SKORAJ NA POLOVICI DECEMBRA. KAKO HITRO TEČE ČAS.  V PREJŠNEM TEDNU SMO VSAK DAN TELOVADILI, TA TEDEN PA BOMO VSAK DAN POSLUŠAMO ENO PESMICO ALI KRAJŠO ZGODBICO, DA BO ŠOLSKO DELO LAŽJE STEKLO.  LAHKO SI IZBERETE SAMI ALI PA POSLUŠATE KAR VAM BO PONUJENO.

OBVEŠČAM VAS TUDI, DA IMAMO V ČETRTEK, 17. 12. 2020, TEHNIŠKI DAN “NOVOLETNE DELAVNICE”. IZDELOVALI BOMO SNEŽAKA, VOŠČILNICO… ZA TE IZDELKE POTREBUJEŠ NAVADNE BELE LISTE (LAHKO TUDI RISALNE, ČE JIH IMAŠ), NEKAJ BARVNIH (BARVNE LAHKO NADOMESTIŠ Z BARVNIMI REKLAMAMI), LEPILO IN VELIKO DOMIŠLJIJE. DO ČETRTKA SI MATERIAL PRIPRAVI. NIČ NI TREBA NA NOVO KUPOVAT, UPORABI TISTO, KAR IMAŠ NA VOLJO DOMA. OSTANITE DOMA.

DANES JE ZGODBICA O BABICI ZIMI, KI JO ŽE VSI DOBRO POZNATE.

https://www.youtube.com/watch?v=pHbev7gZCc0&t=103s

ŠPORT (ŠPO): IZKORISTI LEPO NARAVA, KI NAS OBDAJA.

SLOVENSKI JEZIK (SLJ): SPOZNALI BOMO NOV GLAS Z.

GLAS Z

MATEMATIKA (MAT): S SVOJIMI DOMAČIMI PONOVI ŠTEVILA DO 5 Z IGRO ČLOVEK NE JEZI SE. PRI ŠTEVILU 6 NAJ VAM POMAGAJO TVOJI SOIGALCI. TEGA ŠTEVILA NAMREČ ŠE NISMO OBRAVNAVALI.

SPOZNAVANJE OKOLJE (SPO): NAVODILA IMAŠ V PRILOGI.

DAN IN NOČ

LEPO SE IMEJTE.

VAŠE UČITELJICE

 

 

(Skupno 14 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost