DRAGI MOJI OTROCI/ UČENCI 65 Awesome cute girl and boy clipart | Xmas clip art, Christmas clipart, Kids christmas

DOBRO JUTRO! KAKO STE? PA SMO SPET PRI KONCU TEDNA. STE SI ŽE ZAPELI KAKŠNO PEMICO. ČE NE, SI JO ZAPOJTE IN VESELO NA DELO.

SLOVENSKI JEZIK (SLJ):    V PRILOGI IMAŠ ZGODBICO PEHAR SUHIH HRUŠK. KO JO BOSTE SKUPAJ PREBRALI, ZGODBICO ILUSTRIRAJ V MUCA ZVEZEK. PRIJETNO BRANJE.

PEHAR SUHIH HRUŠK

SPOZNAVANJE OKOLJE (SPO): NAVODILA IMAŠ V PRILOGI.

MOJ DAN

ŠPORT (ŠPO): GIBANJE NA PROSTEM  (TEK).

V TEH DNEH NE POZABI NAPISATI BOŽIČKU PISMA.             20+ Christmas Clip Art ideas | clip art, christmas clipart, christmas

V SOBOTO ZJUTRAJ ZAPOJ PESMICO VSE NAJBOLJŠE IN TVOJE PETJE BO PONESLO SOŠOLCU, KI PRAZNUJE ROJSTNI DAN. KDO JE TO? TO JE MA_ _ _ A.

Vse najboljše za te | Kompilacija 45 minut | Otroška | Slovenske ljudske pesmi – YouTube

ŽELIMO VAM LEP VIKEND. NASLEDNJI TEDEN SPET NADALJUJEMO Z DELOM NA DALJAVO. ZOOM SREČANJE IMAMO ŽE V PONEDELJEK, 21. 12. 2020, OB 17.00 URI (IN NE V ČETRETEK, 24. 12. 2020).