DRAGI MOJI OTROCI/ UČENCI Rudolph Background Png - Transparent Background Reindeer Clipart, Png Download - kindpng

DOBRO JUTRO! PA JE KONČNO TUKAJ ZADNJI ŠOLSKI DAN V TEM KOLEDARSKEM LETU! IN UPAMO, DA TUDI ZADNJI DAN ŠOLANJA NA DALJAVO. NAJ VAM ŠE ENKRAT ZAŽELIMO ČAROBNE PRAZNIČNE DNI. PREŽIVITE JIH MIRNO, SREČNO IN PREDVSEM ZDRAVO.

SEDAJ PA ŠE NEKAJ PRAZNIČNIH NALOG, DA LAHKO ZASLUŽENO SKOČIMO V POOOOOOČITNICE!

SLOVENSKI JEZIK (SLJ): OGLED PRAZNIČNE RISANKE.

SREČKO, BOŽIČNA RISANKA

OGLEJ SI  PROSLAVO OŠ DOBRNA: PROSLAVA OB DNEVU SAMOSTOJNOSTI IN ENOTNOSTI

LIKOVNA UMETNOST (LUM): LUČKO STE MORALI NAREDITI DO DANES. ČE ŠE NISI, JO NAREDI.

RAP (VRTEK KRTEK): PRIPRAVI PRAZNIČNO MIZO IN POMAGAJ STARŠEM PRI OPRAVILIH ZA PRIHAJAJOČE DNI.

Christmas Tree Clip Art Png - Hd Christmas Tree Png , Free Transparent Clipart - ClipartKey                    VESELE PRAZNIKE. JOJ, BOŽIČEK ŽE PRIHAJA.                           All About Santa Claus | Santa claus pictures, Santa claus images, Santa christmas cards

VAŠE UČITELJICE

(Skupno 52 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost