DRAGI MOJI OTROCI/ UČENCI

TUDI TA TEDEN NADALJUJEMO S TAKŠNIM DELOM. UPAM, DA BO DANES OSTALO ŠE KAJ SNEG, DA SE BOMO LAHKO KEPALI.Illustration Of Kids Playing Outdoors In Winter Royalty Free Cliparts,  Vectors, And Stock Illustration. Image 48703617.

DANES PRED ZAČETKOM DELA ZAPOJTE PESMICO VSE NAJBOLJŠE, KER IMA DANES ENA NAŠA SOŠOLKA ROJSTNI DAN.  KDO JE TO?

TO JE E _ A. Baloni classic miks boja 200k Festo 710619 - Bubalica

ŠPORT (ŠPO): DELO PRI ŠPORTU JE ZA CEL TEDEN. SPODAJ IMAŠ POVEZAVO ZA DELO. VSAK DAN OPRAVI PO DVE VAJI OZIROMA PO TVOJI IZBIRI. DANES, V PONEDELJEK, BOŠ IMEL-A MALO VEČ DELA S PRIPRAVO STVARI. DELO PA LAHKO OPRAVIŠ TUDI ZUNAJ NA SNEGU.

SLOVENSKI JEZIK (SLJ): DANES BOMO MALO VADILI IN RAZGIBALI PRSTKE.

VAJE ZA PRSTKE

MATEMATIKA (MAT): NAVODILA IMAŠ V PRILOGI.

IGRAJMO SE S ŠTEVILKAMI

SPOZNAVANJE OKOLJE (SPO): TA TEDEN SE BOMO POGOVARJALI O SVOJEM TELESU. DANES SE BOMO UKVARJALI S SVOJIMI ČUTILI.

KAJ ČUTIM

LEPO SE IMEJ IN VELIKO SE SMEJ. SAJ VEŠ: »SMEH JE POL ZDRAVJA.«