Spoštovani starši, v ponedeljek, 18. 1. 2021, si skupaj z otroci vzemite čas in se podružite na snegu. Športni dan lahko imate tudi v soboto ali nedeljo, če vam je tako lažje. Pomembno je, da ste skupaj, da starši poskrbite za varnost in izbiro primernih terenov, saj se bo potrebno za sneg povzpeti nekoliko višje. Otrok ne puščajte samih na sneg.

Prilagam okvirni plan, predlog aktivnosti in pa varnostna priporočila. Oboje doma skupaj z otrokom preglejte in se dogovorite za varen in lep športni dan na snegu. Preglejte tudi zloženko o snežnih plazovih. Navodila in pravila glede varnosti imate učenci v svojih spletnih učilnicah, pri predmetu šport. Tja oddate tudi fotografije s športnega dne.

Želim vam lep dan. Nevenka Tratnik

ZIMSKI SPORTNI DAN

PRAVILA VARNOSTI NA SPORTNEM DNEVU_18_1_2021

PZS, Zloženka: Pozor snežni plaz

(Skupno 90 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost