Dragi devetošolci, spoštovani starši!

Z veseljem objavljam novico,  da bodo  na ŠOLI ZA HORTIKULTURO IN VIZUALNE UMETNOST ICELJE v šolskem letu 2021/2022 na NOVO izvajali izobraževalni program FOTOGRAFSKI TEHNIK. Do zdaj je bilo mogoče program obiskovati le na Srednji šoli za oblikovanje in fotografijo v Ljubljani. Program je primeren za učence, ki jih veseli fotografiranje na različnih področjih, fotografiranje in snemanje s fotografsko in snemalno opremo, obdelovanje slikovnega gradiva, delo v fotografskih laboratorijih … Fotograf nam s fotografijo odkriva dogajanja, ki so trajala le delček sekunde, kot jena primer zmaga atleta na tekmovanju, ali pa dogodke, ki so potekali dalj časa, npr. faze sončnega mrka. Več o programu lahko preberete na njihovi spletni strani www.hvu.si.

Nov izobraževalni programu FOTOGRAFSKI TEHNIK na Šoli za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje je vpisan tudi v popravljenem Razpisu za vpis 2021/2022 . Ker imate informacijo o popravku, vam Razpisa ne bom še enkrat objavljala.

Lepo vas pozdravljam.

Šolska svetovalka: Alenka Ž. Pešak

(Skupno 80 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost