Pozdravljeni, devetošolci in starši.

Kot veste, se priblužujejo informativni dnevi na srednjih šolah. Potekali bodo virtualno, v PETEK, 12. 2. 2021 (načeloma ob 9. in 15.),  in v SOBOTO, 13. 2. 2021,  (le ob 9. uri).  Naše ministrstvo nam je posredovalo sezname vseh srednji šol in dijaških domov v Sloveniji, ter povezave do njihovih spletnih strani:

Srednje šole in informativni dnevi 2021

Dijaški domovi in informativni dnevi 2021

Učenci ste oba dokumenta že prejeli  na svoje e-naslove.   Nekatere informacije se sicer ponavljajo, a bolje je prebrati dvakrat, kot ne vedeti.

Istočasno vam posredujem še najnovejšo informacijo oz. vabilo s 1. gimnazije v Celju:

Vabijo vas, da se  v ponedeljek, 1.2.2021, ob 17.00, na naslednji povezavi https://www.google.com/url?q=https://us05web.zoom.us/j/88243952353?pwd%3DelB2bTRwV3hUbFZWZUVYRmZ4T21Edz09&sa=D&source=calendar&usd=2&usg=AOvVaw2b3XkIkHJFIcCpFp-0ZMHH pridružite v klepetalnici o KLASIČNI GIMNAZIJI  na I. gimnaziji v Celju. Z vami bodo poklepetali profesorici latinščine in dijaki klasiki vseh štirih letnikov klasične gimnazije. Izvedeli boste nekaj osnovnih informacij o klasični gimnaziji, sodelujoče v klepetalnici boste lahko vprašali vse, kar vas zanima, na koncu pa se v znanju o Rimu in Rimljanih lahko preizkusite v Kahootu. Najboljše tri čaka simbolična nagradica.

Predlagam, da materiale pregledate skupaj, učenci in starši.

Bodite iniciativni in uspešni. Lep pozdrav.

Šolska svetovalka: Alenka Ž. Pešak

 

 

(Skupno 32 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost