Spoštovani starši bodočih prvošolčkov, dragi naši bodoči prvošolčki!

V naslednjem tednu bomo na OŠ Dobrna začeli z VPISOM OTROK,  ki bodo v šolskem letu 2021/22 oz. v septembru 2021 začeli obiskovati 1. razred in sodijo v šolski okoliš OŠ Dobrna. Vabilo ste že prejeli po pošti. Ker je vpis v osnovno šolo pomemben  za starše, predvsem pa za otroke, smo se naknadno kljub vsemu odločili,  da  na vpis povabimo tudi naše bodoče prvošolčke. Dragi starši in naši bodoči prvošolčki, z veseljem vas pričakujemo. Vpis bo potekal v terminu, ki ste ga že prejeli v osebnem  vabilu. Prosimo vas, da pri tem dosledno upoštevate vsa zdravstveno-higienska priporočila.

Veselimo se srečanja z vami. Lep pozdrav.

Šolska svetovalka: mag. Alenka Ž. Pešak, prof. ped.

(Skupno 89 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost