Spoštovani straši!

Zelo smo veseli, da se v šolo ponovno vračajo vsi učenci in učenke. Čeprav epidemiološka slika ni najboljša je prav, da se odprejo tudi vrtci in šole.

Naša želja je, da se vrtci in šole ne bi več zapirali. Vsi vemo kakšne težave to prinaša za vse nas. Zato vas še enkrat prosim, da upoštevate vse ukrepe, ki se jih moramo držati, da se okužba ne bi širila. Tudi v šoli  se bomo ukrepov držali v največji možni meri, prosim da se jih držite tudi doma in v vašem prostem času.

Delo v šoli bo od ponedeljka (12. 4. 2021) dalje organizirano tako, kot je bilo pred zadnjim zaprtjem vrtcev in šol. Pouk bo v največji možni meri organiziran po razredih (mehurčki). Zaščitne maske bodo obvezne za vse učence in učenke ter zaposlene v skupnih prostorih. Učenci od 6. do 9. razreda in zaposleni pa bodo morali nositi maske vseskozi, razen pri urah športa. Prostore bomo zračili, veliko si bomo umivali in razkuževali roke.

Upam, da bomo z vsemi ukrepi uspeli preprečiti širjenje okužbe in tako omogočiti, da bo pouk potekal v šoli.

Lep pozdrav

Marko Šteger – ravnatelj

(Skupno 99 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost