Spoštovani starši!

Jutri začnemo z obveznim samotestiranjem v šoli. Posredujem vam nekaj osnovnih informacij:

  • Učenci, za katere ste nam starši posredovali soglasja, se bodo samotestirali v učilnicah, kjer imajo prvo jutranjo aktivnost.
  • Za izvedbo samotestiranja v šoli potrebujemo soglasje staršev. Zato prosim, da  učenci, ki do danes (torek) niso posredovali soglasja, imajo soglasja s jutri s seboj.
  • Učenci se bodo samotestirali pod nadzorstvom strokovnega delavca. Učenci se bodo samotestirali sami.
  • Učenci morajo imeti s seboj komplet za samotestiranje, ki ste ga dobili v lekarni.
  • V primeru pozitivnega testa, vas bomo poklicali in prosimo, če lahko pridete otroka čim prej iskati.

Spoštovani starši, prosimo, da  učence za katere starši ne soglašate, da se testirajo v šoli in za učence za katere nam starši niste posredovali svoje odločitve ne pošiljate v šolo. Za njih bomo organizirali pouk na daljavo. Gradivo za delo na daljavo bomo objavljali na šolski spletni strani.

V zadnjih dneh dobivamo veliko vprašanj, dilem, mnenj, očitkov in celo groženj v zvez z ukrepi, ki jih moramo izvajati v šoli. Upam, da se vsi zavedamo, kako resna je zdravstvena situacija v naši državi. Verjeti moramo, da bomo z ukrepi, s katerimi se včasih ne strinjamo, izboljšali trenutno zdravstveno situacijo.

Lep pozdrav

Marko Šteger, ravnatelj

(Skupno 104 obiskov, današnjih obiskov 2)
Dostopnost