1. september je vsako leto za šolarje poseben dan. Za naše letošnje prvošolčke in prvošolke pa še toliko bolj, saj so prvič prestopili šolski prag.

Pred šolo smo jih pričakali ravnatelj, g. Marko Šteger, predstavnika občine, g. župan in ga. Gal, ter učitelji. S plesom so jih pozdravili učenci 3. razreda, s pesmijo učenci 2. b razreda, svoja občutja o doživljanju šole je podelil učenec Jan iz 5. b razreda. Drugošolci so prvošolcem podarili darilce dobrodošlice. Ob spremljavi veselega petja vseh ostalih učencev razredne stopnje so jih popeljali po šolskem hodniku do njihovih učilnic. V razredu so prejeli darila s strani šole in občine Dobrna. Sledilo je še fotografiranje in sladko presenečenje v šolski jedilnici.

Vsem želimo prijetno šolsko leto in veliko prijetnih doživetij ob guljenju šolskih klopi.

(Skupno 183 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost