V sredo, 3. 4. 2024 je v Celjskem domu potekala že tradicionalna »PESEMCA« Območna revija otroških in mladinskih pevskih zborov občin Celje, Dobrna, Vojnik in Štore. 

Pevske revije se je udeležil naš otroški pevski zbor, ki je nastopil v drugem koncertu, s pričetkom ob 17. uri. Nastop smo težko pričakovali, saj smo se nanj pridno pripravljali. Prav tako pa je nastopati na tako velikem odru posebno doživetje. Predstavili smo se s tremi pesmimi in naš nastop opravili več kot odlično.

Nastope zborov je spremljala in ocenjevala priznana zborovodkinja ga. Danica Pirečnik, ki je zborovodjem podala tudi pisno oceno.  Na to oceno pa smo še posebej ponosni, saj smo bili v skupini 8 otroških pevskih zborov razvrščeni na regijski nivo.

Iskrene čestitke vsem pevcem!  

Posnetke vseh treh koncertov si lahko ogledate na YouTube – Pesemca 2024. 

(Skupno 71 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost