V sredo, 29. 5. 2024, ob 13.00, bo občino Dobrna ponovno obiskala Slovenska olimpijska bakla. Učenci naše šole – nosilci bakle bodo nekateri uspešnejši športniki, ki bodo pretekli častni olimpijski krog okrog igrišč naše šole. Ostali učenci jih boste pri tem spodbujali in navijali.
Športniki naše šole, ki bodo tekli z baklo, so:
3. r.:  TEJA OVČAR in MINJA GUBERINIĆ,
5.r – TEVŽ OVČAR, LANA LAVRINC DELIBEGOVIĆ, DRAŠ ZABUKOVNIK in NAIA BLATNIK
6.r – TIM SKUTNIK, MANCA DREV, MIHAJLO GUBERINIĆ, OŽBE KOTNIK in LILI ZAPONŠEK,
8.r – NEJA PODPEČAN, VORANC KOTNIK, LOVRO ŠPEGEL, TAŠ BLATNIK, ŽIVA STENDLER in VID VIŠNER.
Žal na teku ne bo učencev 4., 7. in 9. razreda, ki so na šolskih ekskurzijah oz. šolah v naravi.

Prireditev se bo pričela ob 13. uri na šolskem igrišču. Pred tem se bodo na igrišču zbrali učenci razredne stopnje, ki obiskujejo OPB, učenci 6. in 8. razreda ter otroci iz vrtca. Prireditev bo zaključena najkasneje do 14.15 ure (sledijo odhodi šol. kombija).

Več o Slovenski olimpijski bakli.