Zjutraj nas je prebudilo sonce, ptičje petje in pogled na morje. Uredili smo sobe in sami sebe in se odpravili na zajtrk. V dopoldanski delavnici smo se na terenu seznanili z dišavnicami in ostalimi obmorskimi rastlinami in njihovimi značilnostmi. Kasneje smo se odpravili v Piran. Obiskali smo Muzej polžev in školjk, nato pa še Akvarij. Malo prostega časa smo izkoristili za nakup spominkov in sladoled. Po počitku je bilo na vrsti proučevanje obeh sladkovodnih jezer v Fiesi. Nato pa končno… Morje, plavanje, badminton in odbojka. In “dvoboj” na mivki z OŠ iz Slovenske Bistrice. Po večerji smo si ogledali razgled s cerkvenega obzidja nad Piranom. Na igriščih pa smo porabili še zadnje atome energije.
Nekaj fotografij je v galeriji spodaj…

IMG_20240529_214154

Slika 1 of 56

(Skupno 168 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost