Prebudili smo se v hud naliv. Jutro je teklo med pakiranjem kovčkov, slačenjem posteljnine, iskanjem izgubljenih predmetov in pospravljanjem sob. Drugo fazo smo med bliskanjem in grmenjem zaključili v jedilnici, kjer smo imeli zajtrk.
In potem je prišel naš avtobus in pripeljal sonce. Vse naše stvari smo v suhem vremenu spravili v prtljažnik in se odpeljali proti Strunjanu.
Na solinah nas je pričakala vodička po Krajinskem parku. Ob njeni zavzeti razlagi smo si ogledali soline in se poučili o življenju solinarjev nekoč in danes. Kratek filmček nam je nazorno prikazal delo na solinah. Na koncu smo rešili zadnje liste delovnega zvezka na skalah ob morju in uživali v toplih sončnih žarkih in zvokih ptic nad solinami.
Na kosilo smo se vrnili v naš začasni dom, nato pa sedli nazaj na avtobus in se odpeljali proti domu.
In… Začelo je deževati. 🙂 Lahko rečemo, da nam je vreme res lepo služilo. Sedaj upamo le še na hitro pot domov.
Nekaj fotografij današnjega dne je v galeriji spodaj…

IMG_20240531_083050

Slika 1 of 29

(Skupno 141 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost