Tretješolci smo se v ponedeljek, 17. 6. 2024, odpravili z vlakom v Maribor. Najprej smo si ogledali železniško postajo in kmalu že sedeli na čisto pravem potniškem vlaku. Vožnja je hitro minila, čas pa nam je krajšalo opazovanje zanimive pokrajine, ki je brzela mimo nas. V Mariboru smo si ogledali akvarij in terarij. Najbolj nam je ostala v spominu strupena zelena mamba. Sprehodili smo se še skozi čudovit mestni park in se poigrali na igrišču. Nazaj v šolo smo se vrnili navdušeni in polni novih vtisov.

V četrtek, 20. 6. 2024, pa smo imeli še zadnji športni dan v letošnjem šolskem letu. Tretješolci smo lep sončen dan preživeli v naravi. Odpravili smo se na pohod po okolici domačega kraja. Med potjo smo opazovali gozd in travnike, ki so nas obdajali. Pod košatim drevesom smo pomalicali. Dan smo zaključili z igro na igrišču v parku. Prijetno utrujeni smo se vrnili v šolo.

   

 

(Skupno 56 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost