Pozdravljeni, starši osmošolcev in devetošolcev, ter učenci.

V ČETRTEK, 17. 10. 2024, bo ob 18. uri preko Zoom-a potekala okrogla miza z naslovom IZBIRA POKLICA – IZZIV ZA PRIHODNOST. Projekt, ki ga v sodelovanju z Občino Dobrna organizira Osnovna šola Dobrna skupaj z Območno obrtno zbornico Celje, je namenjen učencem 8. in 9. razreda osnovne šole ter staršem. Okroglo mizo organiziramo že več let zapored, saj so informacije s področja trga dela (deficitarni poklici, presežki na trgu dela…) zelo pomembne pri odločanju za poklic oz. za srednjo šolo. Pred ta izziv so devetošolci že postavljeni, učence osmega razreda pa čaka v naslednjem šolskem letu, zato je prav, da imate tako starši kot učenci možnost, da pred dokončno odločitvijo pridobite čimveč različnih informacij.

Povezavo za srečanje boste prejeli na svoj e-naslov najkasneje v ponedeljek v tednu, v katerem bo potekala okrogla miza (najkasneje 14. oktobra 2024).

Vljudno vabim, da se okrogle mize udeležite tako učenci kot starši.

Več informacij najdete v prilogi: Izbira_poklica_izziv_za_prihodnost_Vabilo2024_starši_Učenci_8.,9.r.

Upam, da se vidimo v čimvečjem številu.

Šolska svetovalka: mag. Alenka Ž. Pešak, prof. ped.