Med 25. in 30. junijem 2024 bo v Domu aktivnosti v Ženavljah, Gornji Petrovci na Goričkem, potekal TABOR VESELJA, v organizaciji in pod pod strokovnim vodstvom dr. Sebastjana Kristoviča.

Namen tabora je, da otrok s svojimi vrstniki preživi aktivne počitnice, ki ga napolnijo z ustvarjalnimi, veselimi in doživljajskimi vsebinami. Na taboru bomo razvijali socialne veščine, avtonomnost, interaktivnost, kreativnost, ustvarjalnost, kognitivne in motorične sposobnosti. Preko igre, delavnic in različnih dejavnosti se bomo učili skupinskega dela ter z različnimi aktivnostmi spodbujali pri otroku samostojnost, ustvarjalnost, odgovornost, vztrajnost, samoiniciativnost ter druge socialne in čustvene veščine.

Več informacij najdete na: https://logopedagogika.si/poletni-tabor

Informacijo posredujemo, ker za začetek novega šolskega leta v septembru  2024 načrtujemo izvedbo podobnega, a krajšega tabora, prav tako z dr. Kristovičem, njegovo ekipo ter z učiteljicama naše šole, za naše letošnje provošolce.

Šolska svetovalka: mag. Alenka Ž. Pešak, prof. ped.