Pozdravljeni, starši in učenci 8. in 9. razreda.

Rada bi vas spomnila na dve aktivnosti, namenjeni poklicni orientaciji učencev:

1. Jutri, v ČETRTEK, 17. 10. 2024, se bo ob 18.00 uri preko Zoom-a pričela OKROGLA MIZA na temo izbire poklica, z naslovom “IZBIRA POKLICA – IZZIV ZA PIHODNOST”, ki je namenjena učencem 8. in 9. razreda ter njihovim staršem. Okroglo mizo organizira Območna obrtna zbornica Celje v sodelovaju z OŠ Dobrna, sodelovali pa bodo tudi zanimivi gostje  – uspešni podjetniki z našega področja. Vabilo s povezavo do srečanja ste starši že prejeli od razredničark svojih otrok. Predlagam, da se srečanja udeležite, saj je tema izredno aktualna. Za vsak slučaj posredujem povezavo do srečanja:

2. NASLEDNJI ČETRTEK, 24. 10. 2024, bo na ŠOLSKEM CENTRU CELJE od 16. do 18. ure potekal DAN ODPRTIH VRAT za učence zaključnih razredov in njihove starše.  Za obisk Dneva odprtih vrat se je pravočanso prijavilo 17 devetošolcev in število smo posredovali na ŠCC. Prav bi bilo, da se vsi prijavljeni Dneva odprtih vrat tudi udeležite. Če pa se kateri devetošolec ni  prijavil, pa bi  kljub temu s starši rad obiskal predstavitev Šolskega centra  Celje, predlagam, da se Dneva odprtih vrat kljub temu udeleži.

Šolska svetovalka: mag. Alenka Ž. Pešak, prof ped.