DRAGI MOJI UČENCI:

PA SMO ŽE PRI ČETRTKU. SAJ BO HITRO MINIL TA POUK NA DALJAVO. KAKO STE KAJ? TAKO ME ZANIMA, KAKO VAM GRE ŠOLSKO DELO. UŽIVAJTE ŠE NAPREJ IN MISLITE NA SOŠOLCE IN NA NAS UČITELJICE. VSE UČITELJICE VAS ZELO LEPO POZDRAVLJAMO.

ČETRTEK, 19. 3. 2020

LIKOVNA UMETNOST: NASLOV IZDELKA: https://pin.it/4K13b5D. KLIKNI NA TA NASLOV (tisti, ki še niste tako vešči imate napotek:  pritisnite ctrl in na ta naslov) PRIKAZAL SE VAM BO POSNETEK IZDELOVANJA IN POSKUŠAJ IZ PAPIRJA NAREDITI TO ZANIMIVO LETALO. PRIPOROČAM TI DOBRO ZLEPIT ALI SPET S SPENJAČEM. PRI DELU UŽIVAJ. IZDELEK ŠE LAHKO POLJUBNO OKRASIŠ. ČE MI LAHKO, MI PROSIM POŠLJI SLIKICO, KAKO TI JE USPELO.

SLOVENSKI JEZIK (SLJ): SPOMNI SE PESMICE NA GLAS M (M, M, M MAJA Z MEDOM SE SLADKA. PRAZNA JE ŽE SKLEDICA). A POKAZATI ZNATE GLAS M? (POBOŽAJ SE PO TREBUŠČKU).

NATO NA NOVO STRAN V ZVEZKU NARIŠI PET STVARI NA GLAS M. (NE POZABI SIMBOLOV).

MATEMATIKA (MAT): V ZVEZEK NAPIŠI NASLOV VAJA, NATO PA PREPIŠI IN REŠI NASLEDNJE RAČUNE. SPODAJ PONAZARJAJ TUDI S KROŽCI:

NPR.      6 + 1 = 7

OOOOOO      O

8 – 3 = __ 9 – 4 = __
5 + 2 = __ 6 – 1 = __
7 – 7 = __ 8 + 0 = __
3 + 4 = __ 7 + 2 = __

OB 17. 30 URI ZAPOJEMO PESEM: MI SE IMAMO RADI.

IMEJMO SE RADI IN OSTANIMO ZDRAVI.

VAŠE UČITELJICE SABINA, KSENIJA IN URŠKA

(Skupno 49 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost