Lepo pozdravljeni.

Za nami je prvi teden šolanja na daljavo. Veliko vas je že poslalo nazaj izpolnjene tabele, ki sem jih poslala na e-maile vaših staršev. Tisti, ki tega še niste storili, naredite to prosim danes. Vidim, da ste aktivni na razne načine. Ker znajo stvari še trajati, prosim da redno in sproti pošiljate nazaj dogovorjeno, saj je to vaše »potrdilo o prisotnosti pri uri«. Bodite aktivni, a pazite nase in se držite navodil glede varovanja zdravja. Za vsako uro športa vam bom še naprej pošiljala teorijo, kakšen video ali povezavo in navodila za uro, ki jo izvedete doma. Vesela bom tudi kakšne slike ali pozdrava. (nevenka.tratnik@gmail.com) Vse dobro, Nevenka Tratnik

Ponovno je čas za nogomet… Poglejte oba videa in hitro delat ogrevanje:

Soccer Drills At Home: Ball Control, Footwork & Passing Drills: https://www.youtube.com/watch?v=g4KCpzTkHto&fbclid=IwAR06OCyVbgPNFLxjAHW7aQ9Sb85wfPueLa54RS0LsH23oNUAGM-xGCUq-VQ

Vaje za moč z »utežmi« domače proizvodnje:

1#Recept za nedeljsko kosilo (lahko tudi večerjo)Sestavine:- torba OKS ;)- uteži/plastenke- kimonaPotek:- 8 vaj- vsako vajo izvajaš 30 sekund- narediš tri krogeSladica:- narediš še dva dodatna kroga.Pa dober tek/trening 🤷#trenirajmodoma @sloveniaolympicteam

Objavil/a Rok Draksic dne Nedelja, 22. marec 2020

 

Ko se utrudite z brcanjem žoge, za domačo nalogo poiščite na spletu nogometno tekmo po lastnem izboru in si jo oglejte, vsaj 30 minut. Lep dan, vam želim.

(Skupno 50 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost