Lepo popočitniško pozdravljeni, drage športnice in športniki. Ta teden bomo nadaljevali z izzivom dela na kondiciji in moči in malo dvignili nivo… Naredi 5-dnevni trening (priloga spodaj), posnemi kakšno fotografijo in preveri svoje sposobnosti. Povabi še koga iz družine, da se s teboj pomeri pri vadbi. Vsak dan v tabelo vpiši datum izvedbe. Potrdi, če ti je posamezen izziv uspel. Če si česa naredil/a več, prav tako zapiši. Če česa nisi zmogel/a v celoti, zapiši koliko si naredil/a… Izpolnjeno tabelo in kakšno fotografijo mi vrni do nedelje, 10. 5.,  zvečer. Ne pozabi na športno opremo, ogrevanje na začetku in raztezanje na koncu. Vsa tri opravljena in poslana preverjanja (ŠVK in dve tabeli z izzivom dela na kondiciji in moči), s fotografijami za dokaz, so pogoj za pristop k ocenjevanju za predmet šport. Uspešno vadbo! Bodite zdravi, aktivni in dobre volje, Nevenka Tratnik.

16_SPORT_preverjanje za 8 teden

(Skupno 33 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost