Pozdravljeni šestošolci in šestošolke!

Hvala vsem, ki ste mi poslali fotografije ali video posnetke izdelka iz lesa – raglje. Pričakujem še povratne informacije od ostalih.

Glede na to, da ste skoraj vsi že izdelali ragljo do konca, vas v tem tednu čaka nova naloga. Izdelali boste most iz valovite lepenka ali lesenih palčk od sladoleda. Za izdelavo potrebujete približno 15 lesnih palčk od sladoleda ali pravokotnikov iz valovite lepenke. Pravokotniki iz valovite lepenke naj bodo dolgi 15 cm, široki pa 1,5cm. Valovi pri valoviti lepenki naj potekajo vzdolžno. Kako poteka izdelava si lahko ogledate na tej povezavi https://www.youtube.com/watch?v=8sEa3MXXzw8 .

Seveda lahko poskusite izdelati tudi most iz več sestavnih delov.

Pričakujem fotografije vaših izdelkov na znan el. naslov ali telefonsko šetvilko.

Lep pozdrav                                                                                   Marko Šteger

 

 

(Skupno 3 obiskov, današnjih obiskov 1)