Spoštovani starši!

V četrtek, 8. 10. 2020, so načrtovane skupne govorilne ure, ki jih bomo izvedli na daljavo. Na govorilne ure se prijavite tako, da obvestite po el. pošti razredničarko vašega otroka. Nato boste v povratni informaciji dobili termin in način srečanja (telefon, ZOOM, …).

V kolikor želite na govorilne ure k učiteljici posameznega predmeta, se na enak način dogovorite za termin tudi z njo. V spodnji tabeli nadete el. naslove učiteljic predmetne stopnje, svetovalne delavke, spec. pedagoginje in ravnatelja.

ZAP. ŠT. IME IN PRIIMEK MAIL
1. Marija Boršič marija.borsic@os-dobrna.si
2. Jasmina Gojčič jasmina.gojcic@os-dobrna.si
3. Martina Jovan martina.jovan@os-dobrna.si
4. Andreja Kveder andreja.kveder@os-dobrna.si
5. Karmen Lešnik karmen.lesnik@os-dobrna.si
6. Maja Lugarič maja.lugaric@guest.arnes.si
7. Irena Pak irena.pak@os-dobrna.si
8. Dragana Prepelič racunalnistvo@os-dobrna.si
9. Sonja Špegel sonja.spegel@os-dobrna.si
10. Nevenka Tratnik nevenka.tratnik2@guest.arnes.si
11. Milena Urlep Rogl milena.rogl@os-dobrna.si
12. Zdenka Velečič zdenka.velecic@os-dobrna.si
13. Romana Fidler romana.fidler@os-dobrna.si
14. Marko Šteger ravnateljstvo.osdobrna@guest.arnes.si
15. Alenka Ž. Pešak svetovalka.osdobrna@guest.arnes.si

 

(Skupno 44 obiskov, današnjih obiskov 1)