Spoštovani starši!

V mesecu decembru bodo popoldanske skupne govorilne ure potekale v četrtek, 8. 12. 2022, od 16.00 do 16.45.

Po govorilnih urah vas vljudno vabimo v šolsko telovadnico, kjer se bo od 17. do 19. ure odvijal PRAZNIČNI BAZAR.

Na letošnjem bazarju želimo ponudbo izdelkov razširiti. Poleg vseh izdelkov, ki so jih učenci in učenke izdelali v šoli na tehniškem dnevu, želimo na naših stojnicah ponuditi tudi izdelke, ki bi jih doma pripravili vi skupaj z vašimi otroki. Zato ste vljudno povabljeni k sodelovanju. Zelo bomo veseli vaših izdelkov v različnih oblikah (npr. suho pekovsko pecivo, rezanci, kruh, rogljički, bučnice, suho sadje, izdelki iz lesa, … ). Priporočena količina prehrambnih izdelkov je 500 g na posameznega učenca. Vljudno vas prosimo, da izdelke shranite v ekološko embalažo (stekleni kozarci, papirnate vrečke).

Domače izdelke naj učenci in učenke prinesejo v šolo na dan bazarja v svojo matično učilnico.

Sredstva od prodanih izdelkov bodo namenjena izključno otrokom: za njihovo ustvarjanje ali kot prispevek za planirane dneve dejavnosti ter ekskurzije.

Že vnaprej se vam zahvaljujemo za vašo pomoč.

Ravnatelj:  Marko Šteger

(Skupno 121 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost