Za nami so zadnje enotedenske počitnice v tem šolskem letu in začetek predzadnjega meseca. Zagotovo ste si nabrali novih moči za zadnje tedne do poletnih počitnic. In kaj nas čaka – poleg pouka – v maju?

• V torek, 7. 5. 2024, bodo učenci 6. in 9. razreda pisali NPZ iz slovenščine. V četrtek, 9. 5. 2024, je na vrsti NPZ iz matematike, v ponedeljek, 13. 5. 2024, pa bodo šestošolci pokazali svoje znanje iz tujega jezika – angleščine; devetošolci pa iz zgodovine. Organizacijo pouka za posamezni dan najdete, če kliknete v “KOLEDARJU” na dogodek
    Drage učenke in dragi učenci! želimo kar najboljši dosežek na NPZ, da vam bo v spodbudo za uspešno delo tudi v prihodnje.
  • V torek, 7. 5. 2024, pa bodo odšli učenci 4. in 5. razreda na celodnevno ekskurzijo v Pomurje.
  • V sredo, 8. 5. 2023, se bodo naši učenci predstavili na tradicionalni 19. prireditvi Evropska vas, ki je del uradnega praznovanja RS ob 20-letnici vstopa Slovenije v Evropsko skupnost. Naša šola bo predstavila Norveško. Zato vas v sredo, 8. maja 2024, vljudno vabimo na  tradicionalno skupno praznovanje dneva Evrope, ki bo ob 11. uri na Glavnem trgu v Celju.
  • V sredo, 8. 5. 2024, pa bo tudi posamično atletsko tekmovanje.
  • V četrtek, 9. 5. 2024, bodo zadnje popoldanske govorilne ure v letošnjem šolskem letu. Spoštovani starši, lepo vabljeni.
    Ta dan bodo imeli v 3. in 4. razredu naravoslovno-tehniški dan Astronomsko jutro.
  • V četrtek, 23. 5. 2024, bomo imeli šolsko zaključno prireditev (17.00). Lepo vabljeni! Vaš obisk nam bo v čast in priznanje.
  •  V ponedeljek, 27. 5. 2025, četrtošolci odhajajo v petdnevno poletno šolo v v naravi, v Baško.
  • V torek, 28. 5. 2024, se začne naravoslovno-družboslovni tabor v Fiesi za učence 7. r.
  • V sredo, 29. 5. 2024, pa odhajajo devetošolci na tridnevno ekskurzijo v Posočje. Ta dan bomo imeli na šoli prireditev Slovenska olimpijska bakla.  Svojo pot bo v tokratnem olimpijskem obdobju pred igrami v Parizu začela na vzhodu države, tri mesece potovala po Sloveniji – in tudi v naši občini.

Irena Delčnjak Smrečnik, v. d. ravnateljice