Pozdravljeni, devetošolci in starši!

Še z dveh srednjii šol smo prejeli sveže informacije.

1. EKONOMSKA ŠOLA CELJE  vas vljudno vabi na VITRUALNI INFORMATIVNI DAN, ki bo potekal se bo odvijal v treh terminih, in sicer:
  • v petek, 12. 2. 2021 ob 9.00 in 15.00,
  • v soboto, 13. 2. 2021 ob 9.00.
Zainteresirane prosijo, da se na povezavo povežete 15 minut pred dogodkom.
ZOOM POVEZAVA:

https://arnes-si.zoom.us/j/91254045161?pwd=VExFQjZKZXp6NXk1RG1pRWlUUThjQT09

Meeting ID: 912 5404 5161                 Passcode: 301360

Povezava je enaka za vse tri termine virtualnega informativnega dne.

Hrati vas obveščaJo, da so za osnovnošolce pripravili poseben zavihek na spletni strani Ekonomske šole Celje, kjer so zbrane vse pomembne informacije o posameznih izobraževalnih programih, ki jih izvajamo na šoli (ekonomska gimnazija, ekonomski tehnik, tehnik varovanja in trgovec). Sodelujete lahko tudi v 2. nagradni igri in se potegujete za nagrado. Do spletne strani za osnovnošolce dostopate na tej povezavi: Ekonomska šola Celje – vpis za 2021/22

 

2. ŠOLSKI CENTER VELENJE  nam je  posredoval naslednje povezave in informacije:

Obveščajo, da bodo informativni dnevi na ŠC Velenje potekali v virtualni obliki in v zvezi s tem posredujejo obvestila:

Pripravili so tudi novo spletno stran https://informativni.scv.si, kjer so pregledno predstavljene pomembne informacije o programih, za katere izobražujejo na Šolskem centru Velenje.                                                                                                                                                                                                                                                     
Preglejte, premislite, uporabite!
Lep pozdrav!
Šolska svetovalka: Alenka Ž. Pešak
(Skupno 75 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost